2017 05 11 Edukacinė išvyka į Šiaulių geležinkelio muziejų

Gegužės 11 dieną popietinių grupių auklėtiniai su auklėtojomis Alma Nemaniene ir Simona Šambariene vyko į Šiaulių geležinkelio muziejų.

Išvykos metu apžiūrėjo lauke esančius senovinius garvežius, mašiną, traktorių, pašto vežimėlius, pamatė ir traukinio tiltą, kuris apsuka traukinį reikiama kryptimi. Taip pat vaikai susipažino su Lietuvos geležinkelio istorija, apžiūrėjo senoviškus geležinkeliečių darbo įrankius, kelionių geležinkeliu atributus ir eksponatus, stebėjo bei aptarė filmuką apie saugų elgesį geležinkeliuose. Didžiausią įspūdį paliko veikiantis maketas su žaismingai riedančiais traukinukais, švieselėmis, judančiais objektais. Į mokyklą grįžo kupini gerų emocijų ir įspūdžių.