2017 05 23 Bendruomenės šventė ,,Pabūkime kartu“

Pražydę sodai mokytojus, mokinius ir jų tėvelius (globėjus, rūpintojus) sukvietė į tradicinę mokyklos bendruomenės šventę ,,Pabūkime kartu“. Renginį pradėjo mokyklos kūrybinės – žaidybinės studijos vaikai (vadovė Margarita Jurevičienė), su trenksmu paskelbę šventės pradžią. Skambėjo muzikavimo būrelio „Spalvotos natos“ ir dainavimo studijos ,,Melodija“ mokinių bei mokytojų (vadovė Laima Kulšytė) atliekamos dainos. Dainorėlius keitė šokių būrelių „Saulės zuikučiai“ ir „Spindulys“ šokėjai (vadovė Daiva Laurutienė), o šventės pabaigoje visi stebėjo teatro studijos „Saulė“ mini spektaklį  „Zuikis Puikis“ (vadovė Daiva Laurutienė). Ore tvyrojo džiugios nuotaikos, veidus puošė šypsenos.
       Po koncerto vyko tėvelių (globėjų, rūpintojų), mokyklos vadovų, Mokyklos tarybos atstovų ir mokytojų diskusijos.  Žr.Galerija