2018 11 30 IV respublikinio jaunųjų neįgaliųjų muzikos atlikėjų konkurso – festivalio „Perliukai“ baigiamieji renginiai
       2018 m. lapkričio 26 – 30 d. Vilniuje vyko Lietuvos specialiosios kūrybos draugijos „Guboja“ organizuojamo IV respublikinio jaunųjų neįgaliųjų muzikos atlikėjų konkurso – festivalio „Perliukai“ baigiamieji renginiai. Juose dalyvavo penkių regioninių konkursų laureatai, jų mokytojai bei gausus būrys nuostabių profesionalių muzikantų. Konkurso – festivalio „Perliukai“ baigiamųjų renginių globėjas – Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Mūsų mokyklos mokinės Viktorijos Gardauskaitės atliekamos dainos skambėjo konkurso – festivalio „Perliukai“ laureatų koncerte bei iškilmingame šio konkurso – festivalio uždaryme.

Plačiau