2019 01 31 Krepšinio technikos testų varžybos
       Sausio 31 dieną mokykloje vyko krepšinio technikos testų varžybos, kuriose dalyvavo 22 mokiniai. Mergaičių grupėje geriausiai sekėsi Gintarei Šakinytei. Antrą vietą laimėjo Gerda Beneševičiūtė, trečią – Giedrė Molytė. Berniukų grupėje aukso medalius iškovojo Marius Balčiūnas ir Mindaugas Jokantas, sidabro – Pijus Žalys ir Dovydas Bilža, o bronzos medalis įteiktas Valentinui Anajevui.
       Varžybų metu vyko ir kamuolio metimo į krepšį  iš vidurio aikštės konkursas, kurį laimėjo Marius Balčiūnas, Pijus Žalys ir Marius Micevičius. Geriausiai pasirodę sportininkai dalyvaus Šiaulių apskrities Specialiosios olimpiados krepšinio testų varžybose, kurios vyks vasario 12 dieną mūsų mokykloje.

2018 01 18 Apsilankymas Užsienio kalbų mokymosi centre ir Šeimų erdvėje
    Sausio 18 dieną 4 klasės mokiniai su mokytoja Margarita Jurevičiene ir  mokytojos padėjėja Simona Laurinavičiene lankėsi Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale, naujai atidarytame Užsienio kalbų mokymosi centre ir Šeimų erdvėje. Čia mokiniai išbandė savarankiško kalbų mokymosi programą „Eurotalk“, o naudojant SMART interaktyviąsias lentas ugdėsi matematinius gebėjimus.

2018 01 16 Linksmosios estafetės
    Sausio 16 dieną auklėjamųjų grupių ,,Žiogeliai” ir ,,Spindulėliai” vaikai, vadovaujami mokytojo Vitalijaus Navicko, dalyvavo linksmųjų estafečių varžybose ,,Būk vikrus- netinginiauk, su manim palenktyniauk”.
2018 01 11 Etnokultūrinė diena
         Graži mūsų gimtinė  savo mėlynomis ežerų akimis, vingiuotais upelių kaspinais, žaliomis giriomis, gelsvo smėlio kopomis ir nerimstančia Baltijos jūra. Graži savo nuostabia kalba, turtinga etnokultūriniu palikimu. Etnokultūrinės dienos renginių, vykusių mokykloje sausio 11 dieną, metu mokiniai susipažino su etnokultūros sąvoka, klausėsi skirtingų regionų tarmių skambesio, šoko liaudies žaidimus – ratelius,  jėgas išmėgino žaisdami senovinius jaunimo žaidimus, savo rankomis prisilietė prie tautodailės ir amatų – dekoravo puodynes ir kraičio skrynias, vaišinosi duona ir medumi. Etnokultūrinės dienos renginius papuošė svečiai iš Bazilionų daugiafunkcinio centro – mokinukai parodė spektaklį „Kiškio trobelė“ ir pašoko liaudies šokius „Kanapėlė“ bei  „Laikrodukas“.

2018 01 11 Akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija”
       Sausio 11 dieną mokykla dalyvavo Laisvės gynėjų dienai paminėti skirtoje pilietinėje akcijoje ,,Atmintis gyva, nes liudija”. Lygiai 8 valandą ryto languose sužibo vienybės, pergalės ir atminties žvakutės.

2019 01 08 Tarptautinis projektas ,,Draugystės pynė”
       Lapkričio 2 – gruodžio 31 dienomis Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras drauge su Klaipėdos miesto mokyklų logopedų ir specialiųjų pedagogų metodiniu būreliu organizavo tarptautinį projektą „Draugystės pynė“. Šiame projekte dalyvavo ir mūsų mokyklos logopedines pratybas lankantys mokiniai, vadovaujami logopedės Simonos Šambarienės.
    2019 m. sausio  16 d. vyks konkursas Šiaulių „Ringuvos“ specialiosios mokyklos direktoriaus pareigoms eiti.  Konkursas paskelbtas  2018-10 -09.
    Detalią informaciją, kaip pateikti dokumentus, rasite tinklalapio www.siauliai.lt skiltyje Skelbimai, o taip pat adresu: http://www.siauliai.lt/lit/Paskelbti-konkursai-i-iauliu-miesto-savivaldybei-pavaldzias-istaigas/1557.
ĮSAKYMAS,, DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS   2018 M. GRUODŽIO 31 D. ĮSAKYMO NR. A-2147 „DĖL KONKURSO KOMISIJOS SUDARYMO“ PAKEITIMO  doc