2019 02 28 Išvyka į Žaliūkių malūnininko sodybą

Artėjant Užgavėnėms norisi tinkamai pasiruošti šaltos žiemos išvarymui. Vasario 28 dieną socialinių įgūdžių ugdymo grupių Nr.1 ir Nr.3 mokiniai su mokytojomis Vaida Mačiūne ir Egle Kančelskiene vyko į Žaliūkių malūnininko sodybą. Muziejaus darbuotojas priminė šios pagoniškos šventės tradicijas ir apeigas, o mokiniai pasigamino vieną pagrindinių šventės atributų – kaukę, kuri tikime, padės kuo greičiau prisišaukti pavasarį.

2019 02 15 Sensoriniai skaitymai ,,Įkyrūs triušiukai”

Vasario 15 dieną 3-4 lavinamosios ir 3-4 specialiosios klasių mokiniai kartu su mokytojomis Rita Griciuviene ir Roma Rimkevičiene lankėsi Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje bei dalyvavo istorijos ,,Įkyrūs triušiukai” sensoriniuose skaitymuose.

2019 02 14 ,,Sensoriniai skaitymai” – ,,Spalvų monstriukas”

Vasario 13 dieną 1 lavinamosios klasės mokiniai, logopedė Simona Šambarienė, mokytoja Erika Drazdauskienė vyko į Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešąją biblioteką, edukacinę programą ,,Sensoriniai skaitymai“. Jos metu vaikai mokėsi pajusti, įsitraukti į skaitomą istoriją ,,Spalvų monstriukas“, atliko įvairias užduotis, žaidė su įvairiais sensoriniais žaislais, ant Lego sienos.

2019 02 14 Popietė ,,Ir mažoj širdelėj daug gerumo telpa“

Praėjo dar viena graži vasario diena, kai turėjome daugiau drąsos pasakyti vienas kitam mielų žodžių, padovanoti nuoširdžių šypsenų, kūrybingai išreikšti savo dėmesį artimajam. Šia proga, vasario 14 dieną, popietinių grupių ,,Žiogeliai“, ,,Spindulėliai“ ir pailgintos dienos grupės Nr.3 vaikai kartu su auklėtojomis Alma Nemaniene, Jurgita Kaziūniene, Eglė Kančelskiene laiką leido kartu: mokėsi dėkoti už draugystę, pasakyti komplimentą, gamino, dekoravo, dovanojo popierines širdeles, kalbėjo apie pagarbą žmogui, gamtai, gyvūnams, Tėvynei!

Greitai prabėgo popietė pilna smagaus šurmulio, juoko, geros nuotaikos, pasipuošusi ryškiomis, įvairiomis technikomis dekoruotomis širdelėmis.

2019 02 12 Krepšinio technikos testų varžybos

Vasario 12 dieną mokykloje vyko krepšinio technikos testų varžybos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Tarpusavyje varžėsi Kelmės, Žagarės specialiosios mokyklos ir dvi mūsų mokyklos komandos. Šį kartą sėkmė lydėjo kelmiškius, kurie surinko 462 taškus ir laimėjo pirmąją vietą. 458 taškus surinko ir sidabro medaliais pasipuošė šeimininkų pirmoji komanda: Marius Balčiūnas, Pijus Žalys,Valentinas  Anajevas, Mindaugas Jokantas, Jonas Kulinčenko. Bronza atiteko antrajai mūsų mokyklos komandai: Germanui Šinušui, Nedui Misiui, Mariui Micevičiui, Andresitui Sakalauskui ir Gintarei Šakinytei.

2019 02 12 Apsilankymas piešimo ir kūrybos dirbtuvėse bei Komiksų centre

Vasario 12 dieną 4 klasės mokiniai su mokytoja Margarita Jurevičiene lankėsi Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filialo Šeimų erdvėje – piešimo ir kūrybos dirbtuvėse bei Komiksų centre. Pasitelkdami magiškus stiklo molbertus, šviečiančius smėlio bei šviesos staliukus, interaktyvų stalą, mokiniai išreiškė savo emocijas kurdami spalvingus piešinius, o naudodami kitokią – vaizdų kalbą, kūrė komiksus, pasakojo savo sugalvotą istoriją.

2019 02 08 Išvyka į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialą

Vasario 8 dieną 3-4 lavinamosios ir 3-4 specialiosios klasių mokiniai kartu su socialine pedagoge Jurgita Kaziūniene ir mokytoja Rita Griciuviene vyko į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialą. Čia, minint ,,Saugaus interneto savaitę“, vaikai žiūrėjo mokomąjį filmuką „Kad kompiuteris netaptų priešu“ ir aktyviai atsakė į klausimus: kokios yra saugaus, mandagaus elgesio taisyklės internete, kaip bendrauti su nepažįstamais žmonėmis jame, kiek ir kaip galima pasakoti apie save.Mokiniai teisingai atsakė į visus klausimus, gavo prizų ir puikios nuotaikos grįžo į mokyklą.

2019 02 07  Kūrybinės dirbtuvės ,,Mano draugas naminukas”
                  Vasario 7 dieną auklėjamųjų grupių ,,Žiogeliai” ir ,,Spindulėliai”, pailgintos dienos grupės Nr.3 vaikai kartu su auklėtojomis Alma Nemaniene, Egle Kančelskiene ir Jurgita Kaziūniene dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse ,,Mano draugas naminukas”, kuriose dekoravo balionus, suteikdami jiems įdomias, išskirtines išvaizdas.

2019 02 06 Lietuvių kalbos puoselėjimo diena
      Vasario 6 dieną mokykloje organizuota Lietuvių kalbos puoselėjimo diena (organizatorė mokytoja Simona Šambarienė). Tądien mokiniai su mokytojais rinko, rašė gražiausius lietuviškus žodžius, jais puošė medį, dalyvavo protų mūšyje, žiūrėjo lietuviškus filmus, spektaklį, vyko į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos ,,Šaltinėlio“ filialą, edukacinį užsiėmimą ,,Svečiuose pas knygeles“. Žr.Galerija
Plačiau
2019 01 28 – 02 01 Prevencinė savaitė „Be žalingų įpročių!”
        Sausio 28 dieną mokykloje prasidėjo prevencinė savaitė „Be žalingų įpročių!”, kurią organizavo mokyklos socialinė pedagogė Jurgita Kaziūnienė. Jos metu mokiniai rašė savo mintis apie rūkymo, alkoholio žalą, sporto, įvairių pomėgių naudą, rašinius eksponavo mokyklos stende.
        Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Danielius Budrys  vyresniųjų klasių mokiniams vedė paskaitą – diskusiją „Priklausomybei nuo kvaišalų – Ne!”. Dalyvavusieji gavo dovanų apyrankes „Nevartok – sportuok! Būk kietas!”

Plačiau