2018 01 11 Etnokultūrinė diena
         Graži mūsų gimtinė  savo mėlynomis ežerų akimis, vingiuotais upelių kaspinais, žaliomis giriomis, gelsvo smėlio kopomis ir nerimstančia Baltijos jūra. Graži savo nuostabia kalba, turtinga etnokultūriniu palikimu. Etnokultūrinės dienos renginių, vykusių mokykloje sausio 11 dieną, metu mokiniai susipažino su etnokultūros sąvoka, klausėsi skirtingų regionų tarmių skambesio, šoko liaudies žaidimus – ratelius,  jėgas išmėgino žaisdami senovinius jaunimo žaidimus, savo rankomis prisilietė prie tautodailės ir amatų – dekoravo puodynes ir kraičio skrynias, vaišinosi duona ir medumi. Etnokultūrinės dienos renginius papuošė svečiai iš Bazilionų daugiafunkcinio centro – mokinukai parodė spektaklį „Kiškio trobelė“ ir pašoko liaudies šokius „Kanapėlė“ bei  „Laikrodukas“.