2018 12 13  Išvyka į ,,Aušros‘‘ muziejaus edukacinį centrą
            Gruodžio 13 dieną 9-10 ir 5-6 lavinamųjų klasių mokiniai su mokytojomis Dalia Misiūniene ir Ilmena Paulauskiene lankėsi ,,Aušros‘‘ muziejaus edukaciniame centre, kur dalyvavo užsiėmime ,,Archeologinis kostiumas ir virvutės vijimas akmenukais‘‘. Jo metu mokiniai buvo nukelti į gilią Lietuvos praeitį, susipažino su tuometinių žmonių apranga, papuošalais, buitiniais įrankiais, ginklais. Vėliau poromis vijo sėkmę nešančias virvutes, kuriomis papuošė savo rankų riešus.

2018 12 13   Gerumo seansai kino teatre ,,Forum Cinemas“
      Gruodžio 8 ir 13 dienomis mokyklos mokiniai su mokytojomis Dalia Stankevičiene ir Lijana Pigulevičiene lankėsi kino teatre ,,Forum Cinemas“ organizuojamuose Gerumo seansuose. Jų metu žiūrėjo filmą ,,Nerealieji 2“. O prieš filmą grožėjosi papuoštu prekybos centru ,,Akropolis” ir džiaugėsi artėjančiomis šventėmis.