|
|
Mokykloje vyko popietė ,,Muzika, saulė ir aš‘‘. Renginio tikslas – pakviesti į svečius ugdymo įstaigos atstovus, kurie nėra buvę mūsų mokykloje, mažiau žinojo apie jos veiklą. Į kvietimą atsiliepė Šiaulių Rėkyvos progimnazija. Atvyko apie 20 žemesniųjų ir aukštesniųjų klasių mokinių. Žr. GalerijaPlačiau |