2020 03 05 Viktorina „Draugaukime su lietuvių kalba“
         Lietuvių kalbos puoselėjimo dienai paminėti, kovo 5 dieną, mokykloje vyko viktorina „Draugaukime su lietuvių kalba“ (organizatorė mokytoja Daiva Laurutienė). Joje dalyvavo mūsų mokyklos 5-10 specialiųjų klasių mokiniai ir Šiaulių sanatorinės mokyklos 5-7 klasių mokiniai lydimi lietuvių kalbos mokytojo Viktoro Norkaus.    Viktorinos metu buvo pa­teik­ta 18 užduočių iš įvai­rių lie­tu­vių kal­bos pamokų temų. Įdomūs, linksmi klausimai ir užduotys skatino dalyvių azartą, sukūrė gerą nuotaiką bei šiltą atmosferą. Mokiniai linksmai ir naudingai praleido laiką: mokėsi dirbti komandoje, išklausyti vienas kitą, gerbti kitokią nuomonę, turėjo galimybę įvertinti savo gebėjimus greitai reaguoti komunikuojant ir, žinoma, ne tik pasitikrinti savo lietuvių kalbos žinias, bet ir palyginti jas su varžovų žiniomis.