2024 09 13 Miesto mokyklų meninės raiškos pleneras mokyklos darže
   Dalyvaudami projekte ,,Mokyklos ekologinis mokomasis daržas”, mokykloje lankėsi ir meninės raiškos plenere dalyvavo Šiaulių ,,Spindulio‘‘ ugdymo centro (mokytoja Indrė Kubilienė, specialioji pedagogė Irma Vrubliauskienė, auklėtoja Brigita Adomaitienė ), Šiaulių ,,Dermės‘‘ mokyklos (auklėtoja Rasa Šukienė), Šiaulių ,,Santakos‘‘ ugdymo centro ( mokytoja Asta Abromavičienė) ir Šiaulių ,,Ringuvos” mokyklos ( mokytojos Renata Bružienė, Rita Šimonėlienė) mokiniai. Mokiniai, apžiūrėję mokyklos daržą, ką galima uostyti, pauostė, ką galima paragauti, paragavo, kuo galima pasigrožėti – pasigrožėjo, puikiai atpažino ir įvardijo augančias daržoves. Tuomet, išsirinkę gražiausią, spalvingiausią, labiausiai pažįstamą, piešė, tapė, spalvino visi, mokiniai padėjo mokytojoms, mokytojos padėjo mokiniams.

2024 09 13 ,,Obuolio savaitės” veiklos
    Rugsėjo 9-13 dienomis auklėjamųjų grupių „Svajokliai“ ir „Aitvarai“ ugdytiniai, kartu su auklėtojomis (Alma, Vilma, Nijole), padėjėjomis (Nomeda, Ženeta) dalyvavo „Obuolio savaitė“ veiklose. Kiekvieną dieną auklėtiniai atliko įvairias, su obuoliais susijusias, veiklas: kartu su auklėtojomis išmatavo kieme pasodintas obelaites, aiškinosi obuolio augimo tarpsnius, obuolio dalis, vaistines ir maistines obuolio savybes. Aplankė greta mokyklos įsikūrusią obuolių sulčių spaudyklą, kur susipažino su visa sulčių spaudimo eiga. Kartu su būrelio „Įdomieji gamtos mokslai“ vadove Airina Šulskiene obuolius matavo, svėrė, o taip pat aiškinosi kodėl obuoliai neskęsta. Informaciją parengė V. Navickienė

2024 09 05 Pleneras mokyklos darže
    Atsiskleidęs visomis įmanomomis rudens spalvomis ir pospalviais, mokomasis mokyklos daržas tiesiog prašėsi jį tapyti. Saulėtą rugsėjo 12 dieną visi skubėjo ten, kad kartu su savo mokytojomis, mokiniais ir jų padėjėjomis, mokiniai iš natūros nupieštų savo išsirinktą daržo gėrybę. Žavėjosi užkrečiančia nuotaika, puikiomis emocijomis, kūrybiškumu bei darbštumu. Jūs – patys talentingiausi.

2024 09 03 Projektas ,,Mission: Digital Tools in Special Needs Education“
     Vykdant projektą ,,Mission: Digital Tools in Special Needs Education“ liepos 29 – rugpjūčio 3 d. mokyklos mokytoja Daiva Laurutienė ir logopedė Simona Šambarienė dalyvavo ,,Erasmus+“ mokytojų kvalifikacijos kėlimo kursuose ,,Digital Tools for Students with Special Needs“ (,,Skaitmeniniai įrankiai specialiąjame ugdyme“) Barselonoje (Ispanija). Dalyvės susipažino ir praktiškai išbandė skaitmeninius įrankius, naujas dirbtinio intelekto galimybes, įvairias ugdymo strategijas, leidžiančias sukurti interaktyvias ir įtraukiančias pamokas, pritaikyti mokymąsi kiekvienam mokiniui, vertinti mokinių gebėjimus realiu laiku, susikurti asmenines interaktyvias metodines priemones.

Plačiau