2023 01 19 Mokyklos  vadovo 2022  metų veiklos ataskaita

Kviečiame susipažinti su mokyklos  direktorės Lijanos Giedraitienės  veiklos ataskaita už 2022 metus  ČIA
Vadovaujantis  Valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų (išskyrus aukštąsias mokyklas) vadovų, jų pavaduotojų ugdymui, ugdymą organizuojančių skyrių vedėjų veiklos vertinimo nuostatais, patvirtintais Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2018 m. kovo 27 d. įsakymu  Nr. V-279 ir 2020 m. sausio 11 d. Nr. V-48 pakeitimu, mokyklos bendruomenė per 10 dienų nuo mokyklos vadovo metų veiklos ataskaitos paskelbimo turi teisę pateikti pasiūlymus dėl jos vertinimo Mokyklos tarybai.

Sausio 25 dieną Kėdainiuose vyko Lietuvos Specialiosios olimpiados komiteto 2023 m. krepšinio 5×5 čempionatas. Jame dalyvavo 8 komandos. Vienas iš čempionato tikslų – skatinti, palaikyti ir vystyti specialiųjų mokyklų bendradarbiavimą, organizuoti mokinių laisvalaikį ir ugdymąsi per sportą, puoselėti mokyklos sporto tradicijas.

Varžybose būta visko: greičio, azarto, taiklių ir nepavykusių metimų, apmaudžių klaidelių, o svarbiausia – puikios nuotaikos, gerų emocijų, tarpusavio supratimo .
Čempionato finale, 11 taškų skirtumu įveikę panevėžiečius, taurę ir aukso medalius iškovojo Gintarė, Pijus Ž., Edvinas, Mindaugas J., Rokas J., Gytis, Pijus J., Karolis V., Klaidas S.,
Krepšinis yra trečia pagal populiarumą sporto šaka Specialiajame olimpiniame judėjime. Šiuo metu užregistruota 53282 atletai-krepšininkai Europos/Eurazijos regioneInformaciją parengė mokytojas Vitalijus Navickas

2023 01 18  „Lesyklėlė žiemojantiems paukščiams“
Sausio 18 dieną 9-10 lavinamojoje, SĮUK Nr.2 klasėse vyko integruota STEAM pažintinė veikla „Lesyklėlė žiemojantiems paukščiams“. Mokiniai pagamino lesyklėles paukščiams iš antrinių žaliavų, paruošė lesalą, aptarė, kas juo labai apsidžiaugs. Informaciją parengė R. Vaitiekūnaitė, K. Sankauskienė.