2018 11 29 Boulingo turnyras
        Lapkričio 29 dieną Šiaulių prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ vyko boulingo turnyras, kuriame dalyvavo 16 komandų iš visos Lietuvos. Šiame turnyre dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai (Gintarė Šakinytė, Inga Milevska, Saimonas Dalibagas, Matas Bivainis, Andresitas Sakalauskas) ir mokytoja Gitela Andrijauskienė. Nors komandiniame žaidime prizinių vietų užimti nepavyko, tačiau geriausiai žaidė ir daugiausiai taškų moterų tarpe surinko bei pirmąją vietą užėmė Inga Milevska. Po emocingų varžybų visi dalyviai skanavo mėsainius „McDonald‘s“ restorane.

2 procentų gyventojų pajamų mokesčio parama
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) paskelbė, kad už 2017 metus mokykla 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM) gavo 975 EUR .
Šias lėšas planuojame panaudoti ugdymo proceso modernizavimui, naujų edukacinių erdvių įkūrimui ir mokyklos įvaizdžiui kurti bei palaikyti.
Nuoširdžiai dėkojame visiems, teikusiems paramą mūsų mokyklai.
 Laikinai einanti direktorės pareigas Salvinija Žukienė
2018 11 22 Išvyka į Dviračių muziejų
        Lapkričio 22 dieną  3-4 lavinamosios ir 3-4 specialiosios klasių mokinukai drauge su mokytojomis Rita Griciuviene ir Roma Rimkevičiene lankėsi vieninteliame specializuotame dviračių istorijai skirtame muziejuje. Mokiniai apžiūrėjo eksponuojamus senovinius ir šiuolaikinius dviračius, prisiminė važiavimo dviračiu taisykles, pasigamino įvairiaspalvių atšvaitų. Interaktyvioje erdvėje išmėgino jėgas ,,Amžiaus lenktynėse“, o išvystytą greitį bei nuvažiuotą atstumą galėjo stebėti kompiuterių ekranuose.

2018 11 23 Snaiperio konkursas
      Lapkričio 23 dieną mokykloje vyko Snaiperio konkursas, skirtas Lietuvos kariuomenės 100-čiui paminėti. Taikliausiai tritaškius  metė Gintarė Šakinytė (9 specialioji klasė), Jonas Kulinčenko (socialinių įgūdžių ugdymo klasė Nr.2), Pijus Žalys (6 specialioji klasė) ir Nedas Misius (10 specialioji klasė).

2018 11 19 Išvyka į Angelo muziejų
       Lapkričio 19 dieną socialinių įgūdžių ugdymo klasių Nr.1, Nr.2, Nr.3 ir 7-8 lavinamosios klasės mokiniai drauge su mokytojomis Vaida Mačiūne, Egle Kančelskiene, Vilma Burbiene vyko į Angelo muziejų. Čia vykusio edukacinio užsiėmimo metu muziejaus darbuotojas pristatė angelų kolekciją, supažindino su angelo  sargo reikšme įvairiose religijose, vaizduojamojoje dailėje. Praktinės dalies metu, laikydamiesi lietuvių tautodailės tradicijų, iš natūralių medžiagų – medžio bei drobės, mokiniai pasigamino angelus sargus. Žr.Galerija

2018 11 16 Tolerancijos diena
     Lapkričio 16 dieną mokytojos Vilma Burbienė ir Lijana Pigulevičienė mokykloje organizavo Tarptautinės tolerancijos dienos paminėjimą. Šiais metais Tolerancijos dienos  simbolis – raktas. Padedant klasių vadovams, mokiniai dekoravo simbolinius raktus, gamino plakatus. Ši diena priminė mums, kad nors ir esame skirtingi, tačiau privalome gerbti vienas kitą, būti pakantūs ir tolerantiški. Žr.Galerija
2018 11 15 Renginys ,,Būkime kartu”
     Lapkričio 15 dieną teatro studijos ,,Saulė” artistai su mokytojomis Daiva Laurutiene ir Simona Šambariene vyko į Šiaulių Dainų progimnaziją, kur dalyvavo renginyje ,,Būkime kartu”, skirtame Tolerancijos dienai paminėti. Renginio metu parodė spektaklį ,,Dantų šepetukų karalienė”.

2018 11 13 Robotikos edukacinis užsiėmimas
    Lapkričio 13 dieną 3-4 lavinamosios ir 3-4 specialiosios klasių mokinukai drauge su mokytojomis Rita Griciuviene ir Roma Rimkevičiene dalyvavo robotikos edukaciniame užsiėmime, kuris vyko Išmaniojoje mokykloje. Vaikai turėjo galimybę ne tik susipažinti su robotų pasaulio keistenybėmis, bet ir patys juos kūrė, dalyvavo robotų turnyre.

2018 11 13 Picų kepimo popietė
        Lapkričio 13 dieną popietinių grupių ,,Žiogeliai“ ir ,,Spindulėliai“ auklėtiniai su mokytoja Rita Griciuviene ir auklėtoja Alma Nemaniene gamino picas: ruošė ir minkė tešlą, sužinojo, kokie produktai sudaro skanią ir išskirtinę picą. Išminkytus picos padelius puošė mėgstamais ingredientais, kepė ir nekantriai laukė degustacijos. Pačių vaikų rankomis kruopščiai ,,sulipdytos“ picos net nespėjo pravėsti, nes buvo skanios, gardžiai kvepiančios ir ypatingos.
2018 11 06 Pyragų diena
        Lapkričio 6 dieną mokykloje kvepėjo pyragais ir arbata. Popietinių grupių ,,Žiogeliai“ ir ,,Spindulėliai“ auklėtiniai su mokytoja Rita Griciuviene ir auklėtoja Alma Nemaniene, minėdami Pyragų dieną, kepė savo mėgstamiausius pyragus ir jais vaišinosi.

2018 11 06  ,,Sensoriniai skaitiniai“ Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje
           Lapkričio 6  dieną 3-4 lavinamosios ir 3-4 specialiosios klasių mokinukai drauge su mokytojomis Rita Griciuviene ir Roma Rimkevičiene  vyko į Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešąją biblioteką, edukacinę programą ,,Sensoriniai skaitiniai“. Jos metu vaikai mokėsi pajusti, įsitraukti į skaitomą istoriją ,,Meškis ir žąsis“, atliko įvairias užduotis, žaidė su įvairiais sensoriniais žaislais, kinetiniu smėliu,  ant Lego sienos.