2018 11 06 Pyragų diena
        Lapkričio 6 dieną mokykloje kvepėjo pyragais ir arbata. Popietinių grupių ,,Žiogeliai“ ir ,,Spindulėliai“ auklėtiniai su mokytoja Rita Griciuviene ir auklėtoja Alma Nemaniene, minėdami Pyragų dieną, kepė savo mėgstamiausius pyragus ir jais vaišinosi.

2018 11 06  ,,Sensoriniai skaitiniai“ Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje
           Lapkričio 6  dieną 3-4 lavinamosios ir 3-4 specialiosios klasių mokinukai drauge su mokytojomis Rita Griciuviene ir Roma Rimkevičiene  vyko į Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešąją biblioteką, edukacinę programą ,,Sensoriniai skaitiniai“. Jos metu vaikai mokėsi pajusti, įsitraukti į skaitomą istoriją ,,Meškis ir žąsis“, atliko įvairias užduotis, žaidė su įvairiais sensoriniais žaislais, kinetiniu smėliu,  ant Lego sienos.