2 procentų gyventojų pajamų mokesčio parama
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) paskelbė, kad už 2017 metus mokykla 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM) gavo 975 EUR .
Šias lėšas planuojame panaudoti ugdymo proceso modernizavimui, naujų edukacinių erdvių įkūrimui ir mokyklos įvaizdžiui kurti bei palaikyti.
Nuoširdžiai dėkojame visiems, teikusiems paramą mūsų mokyklai.
 Laikinai einanti direktorės pareigas Salvinija Žukienė
2018 11 22 Išvyka į Dviračių muziejų
        Lapkričio 22 dieną  3-4 lavinamosios ir 3-4 specialiosios klasių mokinukai drauge su mokytojomis Rita Griciuviene ir Roma Rimkevičiene lankėsi vieninteliame specializuotame dviračių istorijai skirtame muziejuje. Mokiniai apžiūrėjo eksponuojamus senovinius ir šiuolaikinius dviračius, prisiminė važiavimo dviračiu taisykles, pasigamino įvairiaspalvių atšvaitų. Interaktyvioje erdvėje išmėgino jėgas ,,Amžiaus lenktynėse“, o išvystytą greitį bei nuvažiuotą atstumą galėjo stebėti kompiuterių ekranuose.