2020 01 31 Koliažas ,,Mano herojus”

Mokyklos dailininkai Donata Samavičiūtė ir Pijus Jakovlevas sukūrė koliažą ,,Mano herojus” (mokytoja Lijana Pigulevičienė) ir jis iškeliavo į tarptautinę parodą Jelgavoje.

2020 01 30 Krepšinio baudų metimo varžybos

Sausio 30 dieną mokykloje vyko krepšinio baudų metimo varžybos, kurias organizavo mokytojai Vitalijus Navickas ir Gitela Andrijauskienė. Pirmą vietą berniukų tarpe laimėjo Mindaugas Jokantas, sidabro medalį iškovojo Klaidas Stankus, bronzą – Aurimas Arlauskas. Mergaičių baudų metime pirmąją vietą iškovojo Andželika Keraitytė, antrąją – Karolina Arlauskaitė , trečioji vieta atiteko Dainorai Milašauskytei. Sveikiname!

2020 01 28 Estafetė ,,Kliūčių ruožo įveikimas”
    Sausio 28 dieną, minint ,,Savaitę be žalingų įpročių”, mokyklos auklėjamųjų ir pailgintos dienos grupių vaikai dalyvavo estafetėje ,,Kliūčių ruožo įveikimas”, kurią organizavo auklėtojai Vitalijus Navickas ir Kristina Sankauskienė.
2020 01 21 Mokinių saviraiškos renginys „Žiemos pasaka“
     Sausio 21 dieną Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos specialiųjų – lavinamųjų klasių mokinių saviraiškos renginys „Žiemos pasaka“, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos šokių būrelio „Saulės zuikučiai“ (mokytoja Daiva Laurutienė), dainavimo studijos „Melodija“ ir muzikavimo būrelio „Spalvotos natos“ vaikai (mokytoja Laima Kulšytė). Renginio metu klausėmės dainų, grožėjomės kitų kolektyvų šokiais, inscenizacijomis, dailės piešiniais, džiaugėmės gautais padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis.

Mokyklos vadovo 2019 metų veiklos ataskaita
      Kviečiame susipažinti su mokyklos  direktorės Lijanos Giedraitienės  veiklos ataskaita už 2019 metus  ČIA
    Vadovaujantis  Valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų (išskyrus aukštąsias mokyklas) vadovų, jų pavaduotojų ugdymui, ugdymą organizuojančių skyrių vedėjų veiklos vertinimo nuostatais, patvirtintais Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2018 m. kovo 27 d. įsakymu  Nr. V-279, mokyklos bendruomenė per 10 dienų nuo mokyklos vadovo metų veiklos ataskaitos paskelbimo turi teisę pateikti pasiūlymus dėl jos vertinimo mokyklos tarybai.
2020 01 21 Tarptautinis projektas ,,Draugystės pynė”
     Lapkričio 12 – gruodžio 31 dienomis Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras drauge su Klaipėdos miesto mokyklų logopedų ir specialiųjų pedagogų metodiniu būreliu organizavo tarptautinį projektą „Draugystės pynė“. Šiame projekte dalyvavo ir kūrė mandalas mūsų mokyklos 2 specialiosios klasės mokiniai: Gustė Baniulytė, Justas Butvidas, Karolis Žvirgždas (logopedė Simona Šambarienė), 8 – 10 lavinamųjų klasių mokiniai: Erikas Bačauskas, Dovydas Bilža, Airidas Launikonis (mokytoja Vilma Burbienė) ir auklėjamųjų grupių ,,Svajokliai“ bei ,,Aitvarai“ vaikai (auklėtojos Alma Nemanienė, Lijana Pigulevičienė, Vilma Navickienė).

2020 01 17 Projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas Šiaulių mieste“
           Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdo Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamą projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Šiaulių mieste“, kurį sausio- kovo mėnesiais įgyvendina Šiaulių universiteto Sveikatinimo, hipoterapijos ir sporto centro kineziterapeutai. Mūsų mokykloje šį projektą koordinuoja ,,Mokymosi be sienų” darbo grupė.

2020 01 16 Kūrybinės dirbtuvės ,,Sniego besmegenių šalyje”
     Mūsų žiemos darosi tokios, jog išvysti sniegą jau darosi tolygu stebuklui. Pasiilgę pagrindinio žiemos akcento – sniego, sausio 16 dieną, 4a-5 ir 8 lavinamųjų klasių mokiniai su mokytojomis Rita Griciuviene ir Egle Kančelskiene jį pasigamino patys kūrybinių dirbtuvių ,,Sniego besmegenių šalyje” metu ir nulipdė labai šaunius besmegenius.
2020 01 16 Krepšinio technikos testų asmeninės varžybos
               Sausio 16 dieną mokykloje vyko krepšinio technikos testų asmeninės varžybos. Pirmą vietą laimėjo Pijus Žalys, sidabro medalį iškovojo Valentinas Anajevas, bronzą – Marius Micevičius. Į geriausiųjų penketuką pateko Jonas Kulinčenko ir Mindaugas Jokantas. Šie sportininkai dalyvaus vasario mėnesį vyksiančiose Šiaulių apskrities Specialiosios olimpiados krepšinio testų varžybose, skirtose Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti.
2020 01 13 Laisvės gynėjų dienos renginys

Sausio 13 dieną Šiauliuose paminėta Laisvės gynėjų diena. Atmintinai dienai įprasminti organizuotas Laisvės gynėjų dienos renginys subūrė šiauliečius prisiminti Lietuvai skaudžius 1991-ųjų metų sausio mėnesio įvykius. Renginyje dalyvavo auklėjamųjų grupių „Svajokliai“ ir „Aitvarai“ auklėtiniai su auklėtojomis Alma Nemaniene ir Vilma Navickiene. Renginio metu Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanoriai iššautomis salvėmis pagerbė žuvusiuosius ir visus kovojusius už Lietuvos laisvę. Vaikai  mėgavosi Krašto apsaugos savanorių pajėgų dalijama gardžia kareiviška koše ir arbata, grožėjosi šventiškai pasipuošusiu miestu.

2020 01 13 Sausio 13 – osios minėjimas

Kas nutiko 1991 metais sausio 13 dieną, geriausia mena tų tragiškų Lietuvai įvykių amžininkai. Sausio 13 – oji šiandien vadinama Laisvės gynėjų diena, Lietuvos valstybine švente. Tai paskutinysis Sovietų Sąjungos bandymas jėga užgniaužti Lietuvos nepriklausomybę. Taikūs Lietuvos piliečiai pasipriešino Sovietų Sąjungos siekiams brutalia jėga pavergti Vilniaus televizijos bokštą, Radijo ir televizijos komiteto, Parlamento pastatą ir kitus valstybei svarbius objektus.
         Mūsų mokykla, kartu su 25 – iomis švietimo įstaigomis,  minėjimą pradėjo prie Šiaulių miesto savivaldybės skvero. Laikydami žvakes rankose mokiniai dėliojo žodį „LAISVĖ“. Taip pat 8:00 val. ryte prisijungėme prie pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija…“ ir mokyklos languose uždegėme žvakes. Paskutinę pamoką mokyklos bendruomenė buvo pakviesta į aktų salę, kur klausėsi eilių, dainų, žiūrėjo filmą.