2019 12 19 Viktorina ,,Kūčių ir Kalėdų tradicijos, papročiai”
             Gruodžio 19 dieną 9-10 lavinamosios klasės ir socialinių įgūdžių ugdymo klasės Nr.2 mokiniai dalyvavo kalėdinėje viktorinoje ,,Kūčių ir Kalėdų tradicijos, papročiai”, kurią vedė mokytojos Vilma Burbienė ir Lijana Pigulevičienė. Viktorinos metu tvyrojo gera nuotaika, draugiška atmosfera bei šventinė aplinka.
2019 12 16 „Laimės keksiukų“ akcija NATO karinėje oro pajėgų Aviacijos bazėje
          Gruodžio 13 dieną grupė mokinių su mokytoja Daiva Laurutiene ir mama Kristina Makaroviene su keksiukais vyko į NATO karinių oro pajėgų Aviacijos bazę. Šiemet NATO oro policijos kariai ne tik aktyviai dalyvavo VII-oje „Laimės keksiukų“ akcijoje, bet ir skyrė dėmesį atvykusiems mokiniams. Dėkojame Arnui Glazauskui už suorganizuotą galimybę apsilankyti bazėje, Belgijos kariams – už neužmirštamą fotosesiją, o Danijos kariams – už mažas staigmenėles kiekvienam vaikui.

2019 12 16 ,,Laimės keksiukų“ akcija UAB Vilmers

Įsibėgėjus VII-ajai „Laimės keksiukų“ akcijai, gruodžio 12 dieną, su keksiukais vykome pas socialinius partnerius – UAB Vilmers. Šiemet baldų gamybos bendrovės darbuotojai dar aktyviau įsijungė į šią kasmetinę „Laimės keksiukų“ akciją. Nuoširdžiai dėkojame UAB Vilmers ir jos akcininkui Rune Kransberg, geranoriškai prisijungusiems prie šios akcijos ir skyrusiems 3000 eurų paramą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

2019 12 16 Vakaronė „Šv. Kalėdų belaukiant“
      Artėjant gražiausioms metų šventėms, gruodžio 16-osios pavakarę, 5a klasės mokiniai su tėveliais ir mokytojomis Margarita Jurevičiene, Kristina Sankauskiene dalyvavo vakaronėje „Šv. Kalėdų belaukiant“. Vakaronės metu drauge gamino sapnų gaudykles, vaikai padovanojo tėveliams savo gamintus angeliukus, molinius krepšelius. O kiek džiaugsmo visiems suteikė Kalėdų Senelio paliktas maišas dovanėlių! Taigi, jaukių akimirkų nestigo.  Dėkojame Haroldo mamai, dovanojusiai visiems savo gamintus žaisliukus. FOTO čia

2019 12 16 Meduolių kepimo edukacija
            Nėra pasaulyje kito tokio konditerinio kepinio, kurio formos gali būtų labai įvairios, tai – meduoliai. Šio deserto istorija siekia net senovės Kinijos laikus. Reta šeima šiandien įsivaizduoja savo šventes be meduolių, papuoštų saldžiu glajumi, kepimo. Lietuvoje jie buvo kepami ne tik Kalėdų šventėms, bet ir kitų švenčių proga, prekiaujama turguose, jomarkuose.
         Gruodžio 16 dieną ,,Mažojo kulinaro“ būrelio bei trečios pailgintos grupės vaikai dalyvavo meduolių kepimo, dekoravimo edukacijoje, kurią organizavo mokytojos Rita Griciuvienė, Eglė Kančelskienė.
          Meduolis ne tik mažų ir didelių smaližių mėgstamas gardėsis, bet ir Kalėdų eglės puošmena ar nuoširdi dovana artimajam. Foto čia
2019 12 16 Edukacinis užsiėmimas ,,Pasitinkant Kalėdas“
            Vieniems angelai – vaikystės pasakų jaukumas, kitiems – tuščias, gal net erzinantis žodis, dar kitiems – nepakeičiama parama ir paguoda…
             Gruodžio 16 dieną savo angelus susikūrė 8, 9-10 lavinamųjų klasių mokiniai. Jie kartu su mokytojomis Vilma Burbiene ir Egle Kančelskiene dalyvavavo edukacijoje ,,Pasitinkant Kalėdas“, kuri vyko Angelo muziejuje.  FOTO čia
2019 12 12 Rytmetys ,,Adventas – laukimo metas”

Nuoširdus bendravimas – geriausia dovana! Kartu praleisti gruodžio 12 – osios rytmetį ,,Adventas – laukimo metas” susirinko trijų klasių mokinukai. Jaukų pasibuvimą kūrė ne tik vaikai, bet ir mokytojos Vaida Mačiūnė, Rita Griciuvienė, Eglė Kančelskienė, mokytojų padėjėjos Danutė Zaveckienė, Monika Bajalė, Ramunė Kasperavičienė. Kuriant vainikus, puošiant eglutę tvyrojo puiki nuotaika, sklido advento metu gaminamų patiekalų kvapas. Išsiskyrėme linkėdami vieni kitiems gražių švenčių. Ramių likusių laukimo dienų ir Jums, švenčių praturtintų bendravimu su artimaisiais!

2019 12 12 Edukacinis užsiėmimas „Kas ta grafika?“

Gruodžio 12 dieną 7-8 specialiosios klasės ir 9 – 10 lavinamosios klasės mokiniai su mokytojomis Raimonda Vaitiekūnaite ir Vilma Burbiene dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Kas ta grafika?“, kuris vyko Šiaulių dailės galerijoje. Grafikos dirbtuvėse mokiniai susipažino su grafinio atvaizdo bei atspaudo išgavimo būdais: monotipija arba raižiniu. Kiekvienas mokinys užsiėmimo metu pasidarė grafikos atspaudus, kuriais pasidžiaugsime mokyklos stende.

Galerijoje dalyviai turi galimybę stebėti eksponuojamus kūrinius ir padaryti jų unikalias interpretacijas, kūrybinius darbus arba sukurti savo autoportretą.