2019 12 04 ,,Snaiperio” konkursas
           Gruodžio 4 dieną mokykloje vyko ,,Snaiperio” konkursas, kuriame pirmąsias vietas laimėjo Gintarė Šakinytė ir Pijus Žalys. Sidabro medaliais pasipuošė Gerda Beneševičiūtė ir Jonas Kulinčenko, o bronzos medaliai atiteko Aistei Timinskaitei ir Germanui Šinušui. ,,Dvejeto” rungčių nugalėtojais tapo Inga Milevska ir Gintarė Šakinytė bei Jonas Kulinčenko ir Kristijonas Indrišiūnas. Sveikiname!

2019 12 02 Edukacinis užsiėmimas ,,Ar robotas gali kurti meną”
     Gruodžio 2 dieną grupė 6-7, 8, 10 lavinamųjų klasių, 6-7 specialiosios klasės ir socialinių įgūdžių ugdymo klasės Nr.3 mokiniai lankėsi Išmaniojoje mokykloje, edukaciniame užsiėmime,,Ar robotas gali kurti meną”. Jo metu vaikai sužinojo apie robotų atsiradimą, jų kūrimą, robotizaciją pramonėje. Vėliau patys konstravo robotus, galinčius atlikti judesius ir piešti. Daugiau foto čia