2019 12 09 Spalvingasis 2020 – ųjų metų kalendorius!
          5a klasės mokinys Egdaras Prakaitis (mokytoja Margarita Jurevičienė) dalyvavo konkurse ,,Kalendorius 2020 metams”, kurį papuošė autistiškų vaikų piešiniai. Konkursą organizavo Lietuvos autizmo asociacija ,,Lietaus vaikai” ir dizainerė Inesa Gervė. Edgaro darbelis buvo atrinktas ir papuošė vasario mėnesį.
2019 12 06 Edukacija „Vienas antspaudas“
         Gruodžio 6 dieną 7-8 specialiosios klasės ir 9-10 lavinamosios klasės mokiniai su mokytojomis Raimonda Vaitiekūnaite ir Vilma Burbiene dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Vienas antspaudas“, kuris vyko Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje. Jo metu mokiniai sužinojo apie ekslibriso atsiradimo istoriją, bandė susikurti savo asmeninį knygos ženklą – sunkiausia buvo parašyti savo vardus atbulai iš kairės į dešinę. Smagu, kad šioje edukacijoje  mokiniai buvo labai kūrybingi ir darbštūs.