2020 01 17 Projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas Šiaulių mieste“
           Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdo Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamą projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Šiaulių mieste“, kurį sausio- kovo mėnesiais įgyvendina Šiaulių universiteto Sveikatinimo, hipoterapijos ir sporto centro kineziterapeutai. Mūsų mokykloje šį projektą koordinuoja ,,Mokymosi be sienų” darbo grupė.

2020 01 16 Kūrybinės dirbtuvės ,,Sniego besmegenių šalyje”
     Mūsų žiemos darosi tokios, jog išvysti sniegą jau darosi tolygu stebuklui. Pasiilgę pagrindinio žiemos akcento – sniego, sausio 16 dieną, 4a-5 ir 8 lavinamųjų klasių mokiniai su mokytojomis Rita Griciuviene ir Egle Kančelskiene jį pasigamino patys kūrybinių dirbtuvių ,,Sniego besmegenių šalyje” metu ir nulipdė labai šaunius besmegenius.