2021 11 19 Edukacinis renginys „Miriorama: Joniškio krašto bajorų herbai“
    Lapkričio 19 dieną 9-10 specialiosios ir socialinių įgūdžių ugdymo klasės Nr.2 mokiniai kartu su mokytojomis Raimonda Vaitiekūnaite ir Dalia Misiūniene dalyvavo edukacinėje veikloje „Miriorama: Joniškio krašto bajorų herbai“, kuri vyko Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje. Mokiniai ne tik klausėsi pasakojimų, bet ir patys kūrė savo individualius herbus. Džiaugėmės mokinių kūrybiškumu. Informaciją parengė mokytoja Raimonda Vaitiekūnaitė  Foto ČIA

2021 11 22 Projektas „Sveika mityba+judėjimas =gera sveikata”
  Mokykloje pasibaigė daugiau nei mėnesį vykęs projektas „Sveika mityba+judėjimas =gera sveikata”. Projekte dalyvavo krepšinio būrelio ir kulinarijos būrelio „Skani studija” nariai. Projekto metu mokiniai dalyvavo įvairiose fizinio aktyvumo veiklose: smiginio varžybose, varžytuvėse „Baltasis kamuoliukas-21”, žaidė netradicinius žaidimus, dalyvavo nuotaikingose mankštose.

Plačiau

2021 11 18 Išvyka į Kelmę
     Lapkričio 18 dieną pirmą kartą įvyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados komiteto vidutinio intelekto sutrikimo atletų netradicinių žaidimų čempionatas. Kelmės sporto centre dalyvavo 9 komandos iš visos Lietuvos. Kartu su pedagogais Gitela ir Vitalijumi vaikai dalyvavo įvairiose estafetėse. Smagiai praleidę laiką grįžo su paskatinamaisiais medaliais.