2022 02 08 Dėl informacijos pateikimo
 NACIONALINIO VISUOMENĖS SVEIKATOS CENTRO PRIE SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS ŠIAULIŲ DEPARTAMENTAS

2022 02 05  Žalioji mokyklos oazė
    Žali daigai vasarą, pavasarį, rudenį nestebina. Bet žalia oazė, dygstantys daigai, žaliuojančios salotos, suvešėjęs kvapnusis bazilikas, sparčiai augantys pomidoriukai, kuomet už lango balta balta ir šaltis skverbiasi per langus – tai neišpasakytas grožis ir vaikų pasitenkinimas savo darbu. Smalsumas, emocijų ir pojūčių raiška, palanki darbui ir poilsiui aplinka. Tai – mokyklos Žalioji klasė. Tai dovanotas mokyklai išmanusis sodas.

2022 01 31 Padėka mokyklos rėmėjams UAB Vilmers
    Tariame nuoširdų AČIŪ Šiaulių „Ringuvos“ mokyklos rėmėjams UAB Vilmers. Įmonė aktyviai remia mokyklos vykdomas gerumo akcijas ir prisideda prie svajonių įgyvendinimo.  Informaciją parengė Projektų darbo grupė