2024 04 05 Bendruomenės mokymosi diena
  Įtraukųjį ugdymą gali organizuoti bendruomenė, kurioje yra (arba kuriama) žmonių įvairovę pripažįstanti benduomenės kultūra. Kai susitariama ir nepriklausomai nuo kiekvieno iš mūsų atliekamų funkcijų, VISI darbuotojai, savo atliekamais veiksmais, kuria įtraukią mokyklą. Mokinių atostogų metu, per tradicine tampančia Bendruomenės mokymosi dieną, visi mokėmės būti, veikti, kurti KARTU. Ačiū lektrorei Rūtai Gudmonaitei už idėjas, patarimus, naujas žinias ir už sužadintą norą veikti. “Pasikrovėme”, daug idėjų užfiksavome! Ačiū Geros nuotaikos palaikymo darbo grupei už pagalbą organizuojant Bendruomenės mokymosi dienos veiklas. Šiaulių Ringuvos mokyklos bendruomenė ypatinga! Ką sugalvoja- tą įgyvendina!