2024 06 12 Respublikinis dailyraščio konkursas ,,Auksinė plunksnelė”

Sveikiname ir didžiuojamės Matu S., 6-ų klasių grupėje (mokinį paruošė logopedė Simona Šambarienė) ir Klaidu S., 8-ų klasių grupėje (mokinį paruošė mokytoja Daiva Laurutienė), laimėjusius I-ąsias vietas respublikiniame dailyraščio konkurse ,,Auksinė plunksnelė”.
2024 06 11 Praktiniai navigaciniai gebėjimai mokyklos lauko erdvėse
    Birželio 11 dieną visi bėgome į mokyklos kiemą ne tik pasitikti saulės, bet ir pasitikrinti praktinių navigacinių gebėjimų mokyklos lauko erdvėse. Klasės, gavusios užduočių ir veiklų lapus, leidosi į ,,kelionę”, kurioje pasitikrino, pagilino orientacinius įgūdžius. Tokiose pratybose ne mažiau svarbūs ir kiti ypatumai: stiprinami komandiniai įgūdžiai, atsiskleidžia arba paryškėja charakterio savybės, mokymas suprasti ir matyti artimiausią aplinką, rasti atsakymus į klausimus, išmatuoti, suskaičiuoti, aplankyti mokyklos edukacinį daržą, kurį visi, suglaudę pečius, puoselėjame, sėjame, auginame, laistome . Ir štai dabar buvo ta ypatinga proga, kuomet mokiniai skynė, rovė, ragavo, uostė . Smagiausia stebėti grįžtančius iš nelengvų trasų mokinukus, trykštančius nesibaigiančia energija ir pasiryžimu visa tai pakartoti. Ačiū vaikams, mokytojoms, jų padėjėjoms.