2019 10 10 Projektas „Kognityvinių gebėjimų ugdymas fizinėje veikloje“
         Mokymosi be sienų darbo grupė kartu su Šiaulių universiteto, kineziterapijos studijų programos IV kurso studentais (vadovė: dokt. I. Dobrovolskytė) dalyvauja projekte „Kognityvinių gebėjimų ugdymas fizinėje veikloje“. Mūsų mokyklą atstovauja mokytoja R. Šimonėlienė su vyresniųjų klasių mokiniais.

2019 10 10 Edukacinis užsiėmimas ,,Sėklelės kelionė“ Botanikos sode
            Sakoma ,,roges ruošk vasarą…“, todėl šio posakio vedami, spalio 10 dieną,  4a, 5, 8 lavinamųjų, SĮUK Nr.1 klasių mokiniai su klasių vadovėmis Rita Griciuviene, Vaida Mačiūne, Egle Kančelskiene vyko į Šiaulių universiteto Botanikos sodą, edukacinį užsiėmimą ,,Sėklelės kelionė“. Gražią rudens dieną  mokiniai domėjosi augalų sėklomis ir jų prisitaikymu plisti aplinkoje, jas apžiūrėjo stereomikroskopu.