2019 10 16 Projektas „Kognityvinių gebėjimų ugdymas fizinėje veikloje“
                    Mokymosi be sienų darbo grupė kartu su Šiaulių universiteto, kineziterapijos studijų programos IV kurso studentais (vadovė: dokt. I. Dobrovolskytė) dalyvauja projekte „Kognityvinių gebėjimų ugdymas fizinėje veikloje“. Mūsų mokyklą atstovauja mokytoja R. Šimonėlienė su vyresniųjų klasių mokiniais.
2019 10 16 Edukacinis  užsiėmimas ,,Sėklelės kelionė”
         Saulėtą  spalio 16-osios rytą 9-10 lavinamosios ir socialinių įgūdžių ugdymo klasės Nr.3 mokiniai su mokytojomis Vilma Burbiene ir Dalia Misiūniene lankėsi Šiaulių universiteto Botanikos sode, edukaciniame  užsiėmime ,,Sėklelės kelionė”. Jo metu  mokiniai pateko į nuostabų augalų ir jų sėklų pasaulį: sužinojo, kaip keliauja sėklelės, pamatė, kaip skiriasi įvairių augalų sėklos, patys jas tyrinėjo lupa ir mikroskopu. Po užsiėmimo visi kartu pasivaikščiojo rudenėjančiais Botanikos sodo takeliais.