2019 10 28 Helovino šventė
          Savaitę prieš rudens atostogas auklėjamųjų grupių ,,Svajokliai” ir ,,Aitvarai” auklėtiniams buvo šiurpiai linksma: su auklėtojomis Vilma Navickiene ir Lijana Pigulevičiene skaptavo populiariausias Helovino šventės dekoracijas – moliūgus, dalyvavo ,,šiurpiadienyje”, vaišinosi Helovino vaišėmis. O spalio 24 – osios pavakarę vyko į ,,Moliūgų šventę” Ch. Frenkelio vilos kieme, kur  grožėjosi šviečiančiais, lietuvių liaudies pasakų motyvais papuoštais moliūgais.
2019 10 25 Edukacinis užsiėmimas ,,Knygos vaikams ir paaugliams, kaip pasirinkti?”
                Spalio 25 dieną 4a, 5, 8 lavinamųjų klasių ir socialinių įgūdžių ugdymo klasės Nr.1 mokiniai su mokytojomis Vaida Mačiūne, Rita Griciuviene, Egle Kančelskiene dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Knygos vaikams ir paaugliams, kaip pasirinkti?”, kuri vyko Šiaulių m. savivaldybės viešosios bibliotekos ,,Šaltinėlio” filiale. Ačiū bibliotekos vedėjai Ritai Božienei už prasmingai praleistą laiką!
2019 10 25 Kūrybinių darbų paroda ,,Tau, mano Mokykla!”
          Spalio 25 dieną mažesnieji ir didesnieji mokinukai kartu su savo mokytojomis Rita Griciuviene, Vaida Mačiūne, Simona Šambariene, Egle Kančelskiene nuvežė savo kūrybinius darbus į Šiaulių viešosios bibliotekos ,,Šaltinėlio” filialą. Čia du mėnesius bus eksponuojama paroda ,,Tau, mano Mokykla!” Kviečiame apsilankyti ir pasidžiaugti mūsų mokinių darbais.