2019 10 28 Helovino šventė
          Savaitę prieš rudens atostogas auklėjamųjų grupių ,,Svajokliai” ir ,,Aitvarai” auklėtiniams buvo šiurpiai linksma: su auklėtojomis Vilma Navickiene ir Lijana Pigulevičiene skaptavo populiariausias Helovino šventės dekoracijas – moliūgus, dalyvavo ,,šiurpiadienyje”, vaišinosi Helovino vaišėmis. O spalio 24 – osios pavakarę vyko į ,,Moliūgų šventę” Ch. Frenkelio vilos kieme, kur  grožėjosi šviečiančiais, lietuvių liaudies pasakų motyvais papuoštais moliūgais.
2019 10 25 Edukacinis užsiėmimas ,,Knygos vaikams ir paaugliams, kaip pasirinkti?”
                Spalio 25 dieną 4a, 5, 8 lavinamųjų klasių ir socialinių įgūdžių ugdymo klasės Nr.1 mokiniai su mokytojomis Vaida Mačiūne, Rita Griciuviene, Egle Kančelskiene dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Knygos vaikams ir paaugliams, kaip pasirinkti?”, kuri vyko Šiaulių m. savivaldybės viešosios bibliotekos ,,Šaltinėlio” filiale. Ačiū bibliotekos vedėjai Ritai Božienei už prasmingai praleistą laiką!
2019 10 25 Kūrybinių darbų paroda ,,Tau, mano Mokykla!”
          Spalio 25 dieną mažesnieji ir didesnieji mokinukai kartu su savo mokytojomis Rita Griciuviene, Vaida Mačiūne, Simona Šambariene, Egle Kančelskiene nuvežė savo kūrybinius darbus į Šiaulių viešosios bibliotekos ,,Šaltinėlio” filialą. Čia du mėnesius bus eksponuojama paroda ,,Tau, mano Mokykla!” Kviečiame apsilankyti ir pasidžiaugti mūsų mokinių darbais.
2019 10 24 Mūsų mokyklai – 55!

Palengva, nejučia, su rudens spalva ir rudenio vėjais, atskriejo gražus mokyklos gimtadienis. Mokykla – tai antrieji namai, kuriuose esame kaip viena didžiulė šeima. Ji mums dovanoja daug laimingų, įsimintinų, akimirkų. Mes kartu čia: mokomės, žaidžiame, kuriame, rūpinamės vieni kitais, esame kantrūs, sakome ,,ačiū“… Šie ir kiti mokyklai reikšmingi žodžiai, šia ypatinga proga, įamžinti drobėje, kuri papuoš mūsų mokyklos erdves.

Šventinė nuotaika tvyrojo ore visą savaitę: mokytojos Raimonda Vaitiekūnaitė ir Daiva Laurutienė puošė mokyklą, ruošėsi mokyklos gimtadienio šventei, o mokytojos Rita Griciuvienė, Vaida Mačiūnė, Simona Šambarienė, Eglė Kančelskienė rengė mokinius kūrybinei darbų parodai ,,Tau, mano Mokykla!”, kurią eksponuos Šiaulių viešosios bibliotekos ,,Šaltinėlio” filiale.

Spalio 24- ąją, mokyklos gimtadienio dieną,  pertraukų metu visos klasės dalyvavo fotosesijoje, kurios akimirkas įamžino mokytoja Rita Šimonėlienė. Vėliau vyko šventinis renginys, kurio metu visi dainavo gimtadienio dainą, šoko gimtadienio šokį ir žaidė smagius žaidimus, kuriuos padėjo organizuoti  mokytojai Vitalijus Navickas ir Simona Šambarienė.
Nenumaldomai bėgs laikas. Mes toliau kartu mokysimės, svajosime, džiaugsimės kiekviena nauja diena ir lauksime kitų mokyklos gimtadienių! Foto Galerija

2019 10 24 Edukacinis užsiėmimas ,,Ebru menas – tapymas ant vandens”

Spalio 24 dieną 3-4 specialiosios ir 4-5 lavinamosios klasių mokiniai su mokytojomis Roma Rimkevičiene ir Rita Griciuviene dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Ebru menas-tapymas ant vandens”. Mokiniai specialiomis lazdelėmis formavo įvairiausius raštus ir ornamentus ant vandens, o gautą piešinį perkėlė ant popieriaus.

2019 10 23 Projektas „Kognityvinių gebėjimų ugdymas fizinėje veikloje“
                  Fizinė veikla ir judėjimas – tai vienas iš natūraliausių ir spalvingiausių emocijomis ugdymo būdų. Grupė vyresniųjų klasių mokinių su mokytoja Rita Šimonėliene ir kineziterapijos studijų programos IV kurso studentais (vadovė dokt. I. Dobrovolskytė) dalyvavo projekte „Kognityvinių gebėjimų ugdymas fizinėje veikloje“, kuriame netrūko socialinių, pažintinių ir fizinius įgūdžius lavinančių privalumų.
2019 10 21 Išvyka į Šiaulių apskrities priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą
2019 10 17 Renginys,,Sveikatos medis”
          Spalio 17 dieną mokykloje specialiųjų ir lavinamųjų pradinių klasių mokiniams vyko renginys,,Sveikatos medis”, kurį organizavo mokytojos Ilmena Paulauskienė ir Gitela Andrijauskienė. Jo metu mokiniai žaidė, minė mįsles, ragavo vaisius ir daržoves, skandavo šūkį ,,Būsiu sveikas, jeigu valgysiu daržoves,vaisius” bei nutarė juo vadovautis.
2019 10 17 Aplinkos tvarkymas

Šiltą spalio 16- osios popietę auklėjamųjų grupių ,,Svajokliai” ir ,,Aitvarai” auklėtiniai tvarkė mokyklos aplinką. Rudeniškai puikus oras, po po kojomis šnarantys lapai… Smagu dirbti drauge!

2019 10 17 Projektas „Didysis knygų pristatymas“
            Mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja projekte „Didysis knygų pristatymas“, kurį kuruoja Šiaulių apskrities P. Višinskio viešosios bibliotekos darbuotojai (atsakingi asmenys mokykloje: ,,Mokymosi be sienų” darbo grupės narės ir mokytoja Daiva Laurutienė). Jo metu mokiniai dalyvaus konkurse ir paruoš du knygų pristatymus pagal Evelinos Daciūtės ir Aušros Kiudulaitės knygą „Laimė yra lapė“ ir Thierry Robberechto „Vilkas, kuris iškrito iš knygos“. Juos galėsime išvysti konkurso finale, lapkričio 14 dieną, Šiaulių apskrities P. Višinskio viešosios bibliotekos konferencijų salėje.