2020 02 04 Lavinamasis žaidimas tentas ,,Šiauliai”

Vasario 3 dieną į mokyklą atvyko lavinamasis žaidimas ,,Šiauliai”. Kilimo dydžio tentas leido mokiniams patiems tapti žaidimo dalimi ir  prisiminti miestą puošiančius objektus. Už suteiktą galimybę žaisti, šokinėti ir keliauti po Šiaulius  dėkojame turizmo vadybininkei  Kristinai Šapytei .

2020 02 04 Integruota lietuvių kalbos ir literatūros bei matematikos pamoka „Skaičiuojame kitaip“

Vasario 4 dieną 5-6 specialiosios klasės ir socialinių įgūdžių ugdymo klasės Nr.2 mokiniams vyko integruota lietuvių kalbos ir literatūros bei matematikos pamoka „Skaičiuojame kitaip“ (mokytojos Kristina Sankauskienė, Raimonda Vaitiekūnaitė). Jos metu mokiniai sužinojo, kad skaičius, veiksmus įvardijame žodžiais ir dirbdami grupėmis atliko praktinę atliko užduotį.

2020 02 03 Kūrybinių darbų paroda – konkursas ,,Mano šuniukas”

Auklėjamųjų grupių ,,Svajokliai” ir ,,Aitvarai” auklėtiniai Donata Samavičiūtė, Jonas Kulinčenko, Rolandas Vinikas su auklėtojomis Vilma Navickiene ir Alma Nemaniene bei dailės būrelio narys Aurimas Arlauskas dalyvauja Šiaulių menų mokyklos organizuojamoje švietimo ugdymo įstaigų mokinių kūrybinių darbų parodoje – konkurse ,,Mano šuniukas”.