2020 02 14 Renginys, skirtas Vasario 16-ajai paminėti
             Vasario 14 dieną mokyloje vyko renginys, skirtas vasario 16 – osios minėjimui. Jo metu padėkojome mokiniams už I pusmečio mokymosi pasiekimus, aktyvų dalyvavimą popamokinėje veikloje, mokyklos vardo garsinimą, gerą lankomumą. Padėkas įteikė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Salvinija Žukienė ir bendruomenės skatinimo darbo grupės narės. Dėkojame mokytojams, auklėtojams už pastebėtus mūsų mokinių gebėjimus.
2020 02 13 Tarptautinis konkursas – paroda „Užgavėnių kaukės”
       Auklėjamųjų grupių ,,Svajokliai” ir ,,Aitvarai” ugdytiniai Aurimas, Donata , Oresta , Rolandas , Rokas , Jonas  ir Mindaugas  su auklėtojomis Vilma Navickiene ir Alma Nemaniene dalyvauja tarptautiniame konkurse – parodoje „Užgavėnių kaukės”. Konkursą – parodą organizuoja Vilniaus „Židinio” suaugusiųjų gimnazija.

2020 02 13 Renginys ,,Geltona, žalia ir raudona”
           Vasario 13 dieną mokytoja Dalia Misiūnienė pailgintos dienos grupių ugdytiniams vedė renginį, skirtą  Lietuvos valstybės atkūrimo dienai ,,Geltona, žalia ir raudona” paminėti. Mokiniai sužinojo, kaip šias tris spalvas kūrybiškai panaudoti, patys atliko eksperimentus ,,Lašinu trispalvę”, ,,Pripūsk trispalvę”, ,,Trispalvės piešimas putomis”, ,,Trispalvė žvakidė”, o Lietuvos garbei paskraidino ir trispalvius lėktuvėlius.
2020 02 13 Šiaulių apskrities Specialiosios olimpiados krepšinio testų varžybos
          Vasario 13 dieną mokykloje vyko tradicinės Šiaulių apskrities Specialiosios olimpiados krepšinio testų varžybos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Atvyko lygiavertės komandos, nes pirmą vietą, tik 2 taškais aplenkę svečius iš Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos, laimėjo šeimininkai: Pijus Žalys, Marius Micevičius, Valentinas Anajevas, Jonas Kulinčenko ir Mindaugas Jokantas. Antri – Daugėlių pagrindinės mokyklos krepšininkai, o bronzos medaliais pasipuošė Kelmės specialiosios mokyklos sportininkai. Dvejeto rungtyje ,,mokytojas – mokinys” po lygiai taškų surinko Mindaugas Jokantas ir Vitalijus Navickas (,,Ringuvos” specialioji mokykla) bei Arnas Barauskas ir Romualdas Juodis (Daugėlių pagrindinė mokykla). Asmeninėje įskaitoje trečią vietą laimėjo Pijus Žalys. Sveikiname!
2020 02 12 Projektas „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra kūno kultūros ir fizinio aktyvumo edukacinėse programose”
        Įgyvendinant iš Europos sąjungos lėšų finansuojamo projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra (Sutarties Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-01-0001) kūno kultūros ir fizinio aktyvumo edukacinėse programose”, pasitelkiant šalių patirtį, žinias, žmogiškuosius bei kitus darbinius ir techninius išteklius, mokiniai dalyvauja veiklose – baseine „Delfinas“ (treneris Robertas Šuipis). Darbo grupė įgyvendinusi šį projektą: S. Žukienė, V. Navickas, S. Šedovikienė, M. Jurevičienė, K. Sankauskienė, V. Poškienė, R. Šimonėlienė.