2020 02 10 Mokyklos ir Šiaulių universiteto bendradarbiavimo sutartis

Sausio 13 dieną atnaujinta ,,Ringuvos” specialiosios mokyklos ir Šiaulių universiteto bendradarbiavimo sutartis. Susitikimo metu dalyviai aptarė tolesnio bendradarbiavimo gaires, numatė skatinti mūsų mokyklos mokinius dalyvauti universitete organizuojamose STEAM ir kt. edukacinėse veiklose, dalintis informacija apie universitete ir mokykloje organizuojamus seminarus, kursus bei sudaryti sąlygas mokytojams dalyvauti universiteto renginiuose. Taip pat nutarė tęsti tradicines ir kurti naujas studentų ir dėstytojų dalyvavimo ugdymo procese galimybes, aptarė pedagogų dalyvavimo tobulinant studijų programą ,,Specialioji pedagogika ir logopedija”, perspektyvas. Netrukus po bendradarbiavimo sutarties atnaujinimo, sausio 30 dieną, ,,Mokymosi be sienų” darbo grupė inicijavo mokyklos, universiteto studijų programos komiteto ir asociacijos ,,Šiaulių Lietaus vaikai” susitikimą – diskusiją. Jo metu aptarė vaikų, turinčių autizmo spektro sutrikimų, ugdymo/si metodų ir aplinkos kūrimo galimybes, balandžio 2 dieną numatomos respublikinės konferencijos, Pasaulinei autizmo supratimo dienai paminėti, tematikos gaires bei diskutavo apie specialiųjų pedagogų rengimo aktualijas.