2019 10 31 Mokymai ,,Autistiškų vaikų ir paauglių lytinis ugdymas”
       Spalio 31 dieną mokykloje vyko Justin Price (Jungtinė Karalystė) mokymai specialistams ir tėvams ,,Autistiškų vaikų ir paauglių lytinis ugdymas”, kurį organizavo Lietuvos autizmo asociacija ,,Lietaus vaikai”. Juose dalyvavo ir mūsų mokyklos mokytojos Margarita Jurevičienė, Rita Griciuvienė, Eglė Kančelskienė, Simona Šambarienė, Sanjana Šedovikienė, Erika Drazdauskienė.
2019 10 31 Krepšinio 3×3 turnyras ,,Godos taurė – 2019″
          Spalio 31 dieną grupė mokyklos krepšininkų su mokytoju Vitaliju Navicku vyko į Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnaziją, krepšinio 3×3 turnyrą ,,Godos taurė – 2019″. Pagrindinis turnyro tikslas – nors pusdieniui atitraukti vaikus nuo kompiuterių ir telefonų, pamatyti juos krepšinio aikštelėje. Ir finale, 4 taškais pralaimėję Aukštelkės socialinių globos namų komandai, mūsiškiai iškovojo antrąją vietą! Komanda buvo apdovanota sidabro medaliais ir taure. Mindaugas Jokantas, kartu su krepšininku iš J.Janonio gimnazijos, laimėjo ,,Geriausio dueto” rungtį ir už pirmąją vietą apdovanotas taure. Baudų metimo turnyre Marius Micevičius iškovojo antrąją vietą.   Vaikų emocijos nemeluoja, jie stengiasi, griūna dėl kiekvieno kamuolio, jie – kovoja! Sveikiname Germaną Šinušą, Valentiną Anajevą, Mindaugą Jokantą, Marių Micevičių, Pijų Žalį, Pijų Jakovlevą!