2019 11 11 Tarptautinė konferencija Liepojos universitete
         2014–2020 m. vyko Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną projektas Nr.LLI-352 „Joint and interdisciplinary long life learning training for professionals working with neuro sensorimotor disorders/ Interprof“, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos specialioji pedagogė metodininkė Margarita Jurevičienė. Lapkričio 8 dieną Liepojos universitete vyko finalinė, tarptautinė šio projekto konferencija.

2019 11 11 Edukacinis užsiėmimas „Cianotipija – mėlynųjų saulės atspaudų dirbtuvės“
          Lapkričio 11 dieną 2 specialiosios ir 3-4 lavinamosios klasių mokiniai su mokytojomis Erika Drazdauskiene ir Sanjana Šedovikiene dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Cianotipija – mėlynųjų saulės atspaudų dirbtuvės“. Mokiniai specialiomis priemonėmis formavo įvairiausius raštus ir ornamentus ant putplasčio plokštės, o gautą grafikos atspaudą perkėlė ant popieriaus.