2019 11 07 Renginys ,,Bandau, atrandu, mokausi”
     Lapkričio 7 dieną 3-4 specialiosios klasės mokiniai su mokytojomis Roma Rimkevičiene ir Simona Šambariene vyko į Šiaulių sanatorinėje mokykloje vykusį renginį ,,Bandau, atrandu, mokausi”.  Jo metu vaikai patyrė pažinimo ir draugystės skonį, mokėsi sveikai jausti, mąstyti, gyventi.
2019 11 06 Integruota komunikacinės ir meninės veiklos pamoka ,,Ir dirbdami kalbėkime taisyklinga lietuviška kalba”

Lapkričio 6 dieną mokytojos Ilmena Paulauskienė ir Dalia Misiūnienė 6-7 lavinamosios klasės ir socialinių įgūdžių ugdymo klasės Nr.3 mokiniams vedė integruotą komunikacinės ir meninės veiklos  pamoką ,,Ir dirbdami kalbėkime taisyklinga lietuviška kalba”. Pamokos metu mokiniai sužinojo, kokios svetimybės kartais vartojamos maisto gaminimo erdvėje, kokiais taisyklingais lietuviškais žodžiais jas reikia pakeisti bei patys gamino pyragą, mokėsi jį dekoruoti.