2019 11 15 Tolerancijos diena mokykloje

Lapkričio 11-14 dienomis mokykloje vyko renginiai, skirti Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti (koordinatorė mokytoja Raimonda Vaitiekūnaitė). Jų metu mokiniai kepė pyragus, gamino popierinius švyturius, o su tikybos mokytoja Saule Raubickaitė – laivelius. Mokytojos Vilma Burbienė ir Lijana Pigulevičienė paruošė mokinius piešinių parodai „Aš – toks, tu – kitoks ir pasaulis tampa spalvotas!“, kurią organizuoja Kybartų „Rasos“ specialioji mokykla. Taip pat vyko filmų „Katės namai“, „Skruzdėlytė tauškalytė“, „Mulai“ peržiūros ir aptarimai.  Žr.Galerija

Plačiau

2019 11 15 Paroda ,,Aš – toks, tu – kitoks”
             Mūsų mokyklos mokiniai Samanta Skaudaitė, Aistė Timinskaitė, Nedas Komža dalyvauja parodoje ,,Aš – toks, tu – kitoks”, skirtoje Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti. Parodą organizuoja Kaišiadorių ,,Rasos” specialioji mokykla. Mokinius paruošė mokytojos Lijana Pigulevičienė ir Vilma Burbienė.

2019 11 14  V – asis respublikinis menų festivalis  „Spalvos“

Lapkričio 14 dieną dainavimo studijos „Melodija“ dainorėliai (mokytoja Laima Kulšytė)  dalyvavo V – ajame respublikiniame menų festivalyje  „Spalvos“ , kurį  organizavo Rokiškio pagrindinė mokykla. Festivalyje dalyvavo specialiųjų mokyklų, specialiųjų klasių bei kitose švietimo įstaigose besiugdančių specialiųjų ugdymosi poreikių mokiniai.